02.01.2021.

15:31 >> 15:46

TOTENHEM DEKLASIRAO LIDS I PREKINUO LOŠ NIZ! Murinjo diše za vrat Klopu i Solskjeru! /VIDEO/

Ljubitelji fudbala koji su sa nestrpljenjem očekivali dvoboj Žozea Murinja i Marsela Bijelse videli su na terenu samo jedan tim - Murinjov!

Poveo je Totenhem u 29. golom Harija Kejna sa bele Tačke.  Son je povisio  u 43. minutu, kada je Kejn odlično dodao u šesnaesterac, a na pravom mestu je bio sjajni igrač iz Južne Koreje.

Na treći gol čekalo se samo pet minuta u drugom delu meča. U 50. se Aldervireld  upisao i u  strelce kada je posle kornera bio najbolji u skoku i poslo loptu desni ugao Lidsovog gola.

Lids je početkom ove nedelje u potpunosti demontirao Vest Bromvič sa 5:0 u gostima, dok je Totenhem remizirao sa Vulverhemptonom na Molinjuu. Pevci su Novu godinu započeli odlično i sada su trći na tabeli sa četiri boda manje od Liverpula i Mančester Junajteda.