02.01.2021.

18:00

MILIVOJEVIĆ NE MARI ZA HAJKU NA NJEGA! Kristal Palas ubedljiv protiv Šefilda! Majstorija Ezea! /VIDEO/

Engleski i svetski mediji ne prestaju da bruje o snimku sa novogodišnje večeri gde, kako se navodi, Alkesandar Mitrović i Luka Milivojević nisu poštovali bezbednosne mere. Dok čeka eventualnu kaznu, kapiten engleskog tima, Luka Milivojević, je na najbolji način počeo godinu jer je njegov Kristal Palas pobedio Šefild junajted sa 2:0.

Prvi gol za domaći tim postigao je Šlup u u četvrtom minutu susreta, kada je naleteo na loptu unutar šesnaesterca i poslao je iza leđa golmana Šefilda.

Ezeu je bilo potrebno malo vremena na terenu da zatrese mrežu

Drugi pogodak delo je Ezea, koji je ušao u igru upravo umesto strelca prvog gola, jer se Džefri Šlup povredio u 40. minutu.

Bilo je potrebno svega desetak minuta Ebereki Ezeu da zatrese mrežu. Neverovatan pogodak postigao je Eze koji je napravo pravi slalom, "vukao" je loptu preko pola terena i sa ivice šesnaetserca postigao prelep gol za domaćina. Ovo je prva pobeda Kristal Palasa nakon pet utakmica bez trijumfa.