03.01.2021.

14:28

RAPSODIJA INTERA I ČELO TABELE NA STARTU NOVE GODINE! Krotone isprašen sa ŠEST golova u mreži! /VIDEO/

Šest golova za Interov početak i bolju godinu od prethodne u pobedi protiv Krotonea 6:2(2:2) i eksplozija Lautara Martineza sa het-trikom! Nije Krotone imao teoretske šanse posle dobrog prvog poluvremena da preživi danas ubojite "neroazure"! Uprkos činjenici da su gosti poveli preko Zanelata u 12. minutu. Ipak, Martinez je u 20. poravnao rezultat i nagovestio sjajnu utakmicu.

Nije se dugo čekalo na nove golove, pošto je Marone u 31. zatresao sopstvenu mrežu, ali ga je Golemić posle samo pet minuta spasio sa bele tačke, te je na poluvremenu bilo 2:2!

U drugom poluvremenu na "Đuzepe Meaci" bio je samo jedan tim - Inter. Četa Antonija Kontea samlela je Krotone i napunila im mrežu sa četiri gola za manje od pola sata! Ponovo je strelac bio Lautaro Martinez, a potom se i Lukaku upisao golom u 2021. i nagovestio nastavak golgeterske serije.

Nije tu bio kraj mukama Krotonea pošto je Martinez do kraja uspeo da upiše i het-trik, a i Ašraf Hakimi da potvrdi sjajnu ofanzivnu formu sa kraja prošle godine.