03.01.2021.

19:24

DANI SU MU ODBROJANI!? Mančester siti PREGAZIO Čelsi i uručio Lampardu otkaz!? /VIDEO/

Najbolja utakmica Mančester sitija u sezoni i to baš u velikom derbiju protiv Čelsija! Četa Pepa Gvardiole pregazila je "plavce" na "Stamford Bridžu" sa 3:1 (3:0) i tako ih dodatno odaljila od mesta koje vodi u Evropu!

Poveli su "građani" preko Ilkaja Gundogana u 18. minutu, a samo 240 sekundi kasnije ponovo je osramoćena skupocena odbrana Čelsija kada su De Brujne i Foden bili zaboravljeni na petercu Mendijevog gola.

Nije tu bio kraj mukama Čelsija pošto je u 34. minutu Senegalac ponovo morao da vadi loptu iz mreže. Sevnula je kontra, Sterling je zakomplikovao koliko je mogao, ali je na kraju De Brujne naleteo na loptu i zakucao je u nebranjeni deo mreže za debakl Čelsija u Londonu!

Uspeo je Kaulm Hadson Odoi da ublaži poraz svog tima u poslednjim minutima susreta, ali teško da će to sačuvati posao Frenku Lampardu, pogotovo što su u Čelsiju otkazi pljuštali i za mnogo manje blamaže!