06.01.2021.

17:14

INTEROV KRAH U ĐENOVI! Srbi efikasni, ali PORAŽENI! Mihajlović jeftino prosuo bodove! /VIDEO/

Lepo je počeo dan za navijače Milana, a ukoliko njihovi ljubimci savladaju Juventus (meč na programu od 20:45) biće to kompletan ugođaj! Inter je poražen u Đenovi, pošto je Sampdorija bila bolja sa 2:1(2:0). Povela je četa Klaudija Ranijerija preko Kandreve sa bele tačke, a Keita Balde duplirao je prednost svog tima posle fantastičnog prodora Damsgarda.

Uspeo je De Fraj u 65. minutu da smanji zaostatak "neroazura", ali je Sampdorija uspela da odoli do kraja i osvoji sva tri boda na svom terenu!

Lacio je prekinuo lepu seriju Fiorentine od četiri meča bez poraza, pošto je Viola poražena u Rimu sa 2:1 (1:0). Poveo je domaćin preko Kaiseda u 6. minutu, a Ćiro Imobile duplirao je prednost u 75. minutu susreta. Uspeo je Vlahović sa bele tačke da da smanji zaostatak u 88. minutu, ali četa Ćezare Prandelija nije uspela da se vrati do kraja.

Imala je Bolonja veliku šansu da na svom terenu savlada Udineze, ali je Arslan pokvario slavlje - 2:2 (2:1). Tomijasu je doneo prednost izabranicima Siniše Mihajlovića, Roberto Pereira je poravnao pred kraj poluvremena, ali je Svanberg u 40. minutu ipak odveo Bolonju na odmor sa golom više. Tek što je počelo drugo poluvremen Svanberg je dobio crveni karton, što je Arslan iskoristio u 92. minutu i doneo bod Udinezeu.

Atalanta je bez problema slavila protiv Parme sa 3:0 (1:0). Strelci u pobedi "boginje" bili su Murijel u 15. minutu, Zapata u 49. i Gosens u 61.

Fudbaleri Rome u gostima savladali su Krotone sa 1:3 (0:3). Povela je "vučica" preko Borhe Majorala u 8. minutu, isti igrač pogodio je i u 29. Nije tu bio krj muka za Krotone, pošto je Mkhitarjan sa bele tačke u 35. minutu bio strelac. Uspeo je srpski internacionalac Vladimir Golemić da upiše i drugi gol na dva uzastupna meča, pošto je u 71. minutu susreta smanjio zaostatak svog tima i postavio konačan rezultat.

Sasuolo je savladao Đenovu sa 2:1 (0:0). Poveo je domaćin preko Boge u 52. minutu, ali je Šomurodov u 64. poravnao. Ipak, Raspadori je desetak minuta pre kraja doneo tri boda za tim iz Ređo Emilije. Dok su Torino i Verona remizirali 1:1 (0:0). Poveli su gosti preko Dimarka u 67. minutu, ali je Bremer pet minuta pred kraj meča doneo bod "bikovima".