09.01.2021.

15:57

AUUUUU KAKAV MEČ U SEVILJI! Za 15 minuta 4 gola, HET TRIK Nesirija, spektakularan autogol i to nije sve... /VIDEO/

U Andaluziji je viđen spektakularan početak derbija Primere. Sastali su se Sevilja i Real Sosijedad, a igrači Sevilje su postigli dva gola u prvih pet minuta meča, ali jedan od ta dva je završio u njihovoj mreži!

En Nesiri, apsolutna zvezda dana, postigao je het trik, a doneo je prednost domaćem timu u četvrtom minutu, Ipak, ta prednost je jako kratko trajala.

Već u sledećem momentu, štoper Sevilje Dijego Karlos nije gledao ka svom golmanu, već je pokušao da izbaci loptu u korner, pošto ga je ofanzivac Real Sosijedada saterao u ćošak. Marokanac Bono je izleteo sa gola u nameri da on ispuca loptu, ali ga je njegov štoper na spektakularan način matirao!

U 7. i 46. minutu potvrdio je klasu Jusuf En Nesiri i demolirao odbranu Rela Sosijedada, a Isak je između ta dva radovanja izjednačio u 14. minutu na 2:2!