09.01.2021.

19:36

MITAR ASISTIRAO U TESNOJ POBEDI FULAMA! Šok eliminacija Banetovog VBA!

Aleksandar Mitrović bi navodno mogao da napusti Fulam jer je kršio pravila ponašanja tokom pandemije On je bio taj koji je pokrenuo Fulam na putu ka 4. kolu FA kupa!

Mučio se Fulam protiv tima iz Čempionšipa, mučio se na komšijskom gostovanju u Londonu, ali su uspeli da slave.

Mitar pogurao Fulam

Veliki deo zasluga što je Fulam eliminisao KPR iz FA kupa ide srpskom reprezentativcu Aleksandru Mitroviću! On je bio asistent za prvi gol Fulama posle 104 minuta igre!

Asistirao je Bobiju Ridu, a već četiri minuta kasnije i Neskens Kebano je dotukao KPR za 2:0.

Sa druge strane, naš Branislav Ivanović  izmenjen posle 72 minuta meča Vest Bromviča protiv Blekpula.

Član Lige 1 je šokirao VBA i plasirao se u narednu rundu. Poveo je Blekpul u 40. minutu preko Jejtsa, a posle izjednačenja , Geri Medin je opet doneo prednost domaćima.

Ivanović je bio izmenjen, a ubrzo nakon toga VBA je stigao do 2:2. Ipak, to im nije bilo dovoljno za pobedu, pošto je Blekpul slavio posle boljeg izvođenja penala!