09.01.2021.

20:24

KAO DA SE SKLANJAJU BAJERNU! Lajpcig poražen na svom terenu, Bavarci ostaju prvi! /VIDEO/

Bajern Minhen je u petak izgubio od Borusije iz Dormunda, otvorila se prilika da se Lajpcig domogne čela tabele, a Leverkuzen priđe na dva boda zaostatka, ali od toga nema ništa! Leverkizen je na svom terenu remizirao sa Verderom 1:1, dok je Lajpcig poražen od Borusije iz Dortmunda sa 3:1 (0:0).

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, ali je na startu drugog dela igre Džejdon Sančo nastavio sa dobrim igrama u poslednjih nekoliko kola. Erling Haland je probio po bogu, uposlio Rojsa, a kapiten dortmunda "štiklom" je doturio loptu do Sanča koji je lako savladao Gulaćija.

Imao je priliku Dani Olmo da izjednači tek nekoliko minuta kasnije, ali je Španac pogodio stativu, a kako to obično biva stigla je kazna! Sančo je uposlio Halanda, a Norvežanin pokazao da ga povreda nije mnogo poremetila, bilo je već tada 2:0!

Uspeo je Haland do kraja još jednom da zatrese mrežu "bikova", a njegov saigač iz reprezentacije Sorlot ublažio je poraz "bikova" - 3:1!