23.01.2021.

16:24

NOVI PORAZ TSC-a! Krstajićeva odbrana je KATASTROFA!

Ista meta isto odstojanje! TSC je parirao Ludogorecu u prvoj utakmici na pripremama, igrao veoma pristojno, ali su Bugari slavili. Danas je rival bio Olimpik iz Donjecka, a devetoplasirani tim iz ukrajnskog šampionata takođe je pobedio tim Mladena Krstajića sa 3:2 (2:1).

Najveći problem i tokom jeseni za tim iz Bačke Topole bila je odbrana, ništa se nije promenilo ni tokom priprema, te će Krstajić u budućnosti najviše morati da radi na tom segmentu igre. Poveo je TSC u 15. minutu preko Borka Duronjića, ali su Ukrajinci do kraja poluvremena uspeli da preokrenu rezultat. Tešeria je izjednačio u 40. Samo minut kasnije Čakadze je doneo prednost svojoj ekipi.

Do kraja meča viđena su još dva gola, ali bez preteranog ritma, te je Olimpik na kraju slavio sa 3:2!