23.01.2021.

18:17

VILJAREAL KIKSNUO, SEVILJA RAZBILA KADIZ! Het trik gol mašine - En Nesiri nezaustavljiv! /VIDEO/

Nakon što je protiv Real Sosijedada postigao het trik, Jusuf En Nesiri je posle samo 11 dana ponovio isti podvig! Dokazao je kakva je klasa od igrača, a Kadiz će ga dugo pamtiti!

Fenomenalni Markokanac bio je  strelac u 35, 39. i 62. minutu!

Ovo je definitivno sezona En Nesirija! Jusef En Nesiri s ova tri pogotka izbio je na čelo liste strelaca španske Primere, ispred Lionela Mesija i Luisa Suareza! U šampionatu je postigao 12, a u Ligi šampiona još četiri. Nijedan igrač u Španiji nema tako dobar učinak kada se saberu sva takmičenja! Pre nekoliko dana Sevilja ga je cenila 40 miliona.. Od ove subote tek mogu da trljaju ruke, ako uopšte i žele da ga prodaju...

Ima tek 23 godine, a neverovatan osećaj za gol! Uvek je na pravom mestu u pravo vreme!

Srpski Reprezentativac Nemanja Gudelj odigrao je celo drugo poluvreme. Drugi Srbin, Filip Malbašić, koji nastupa za Kadiz, ušao je u igru u 81. minutu.

Viljareal nije uspeo da pobedi autsajdera, obzirom da je Ueska poslednjeplasiran tim La lige! Meč je završen najnepopularnijim rezultatom - 0:0.