02.02.2021.

21:03

PRERANO SMO IH OTPISALI! Šefild upisao TREĆU pobedu! Arsenal sa devetoricom izgubio u Vulverhemtonu! /VIDEO/

Treća pobeda u poslednjih pet utakmica za četu Krisa Vajldera! Šefild je bio prežaljen i već jednom nogom u Čempionšipu, ali su "oštrice" oživele od nove godine i upisale tri velike pobede! Večeras je na "Braml lejnu" stradao VBA sa 2:1 (0:1) i to posle velikog preokreta.

Poveli su gosti preko Filipsa u 41. minutu, ali je u drugom poluvremenu Šefild komandovao dešavanjima na terenu. Prvo je Bogl u 56. izjednačio da bi, ko drugi nego Bili Šarp doneli pobedu i tri boda svom timu - 2:1.

U drugoj utakmici dana Vulverhemton je savladao Arsenal sa 2:1 (1:1) uz dva crvena kartona "topdžija". Poveo je Arsenal preko Pepea, ali je glupost Davida Luiza u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena rešila meč.

Ruben Neveš bio je precizan sa penala, da bi posle samo četiri minuta u drugom poluvremenu Mutinjo postigao gol i postavio konačnih 2:1. Do kraja meča i Bernd Leno je dobio crveni karton zbog igranja rukom van kaznenog prostora.