03.02.2021.

08:38

MEČ ZA INFARKT! Dortmund ispustio 2:0, u 96. dao gol, sudija ga poništio i svirao penal za rivala... /VIDEO/

Vodili su "milioneri" sa 2:0 već posle 16 minuta golovima Čana i Sanča. Ali, drugoligaš se vratio u život u 79. minutu, a u samom finišu i potpuno u igru.

U nadoknadi vremena je bila poptuna ludnica. Prvo je u 95. minutu VAR poništio gol Dortmundu. Igrači Paderborna su se žalili i tražili penal zbog jednog faula defanzivca Dortmunda, i bili su u pravu.

Sudija je dobio signal iz VAR sobe, otišao je da pogleda i onda je poništio Halandov pogodak. Potom je  Ovusu iz penala u osmom minutu nadoknade uveo meč u produžetke.

Na sceni je tad morao da stupi Erling Haland, koji je u petom minutu prvog produžetka pogodio za, ispostaviće se, konačnih 3:2.