05.02.2021.

22:02

RADONJIĆ SE IGRAO SA ODBRANOM BAJERNA! Fantastičan debi za Srbina u Bundesligi! /VIDEO/

Debitovao je Nemanja Radonjić u dresu Herte i ostavio fantastičan utisak! Srbin je ušao u 63. minutu susreta i napravio lom po levoj strani terena i pošteno namučio Pavara i Kimiha. Ipak, Bajern je slavio minimalnim rezultatom sa 1:0 (1:0), a jedini gol na meču postigao je Kingsli Koman u 21. minut.

Imao je Bajern u 12. minutu penal, ali je Robert Levandovski promašio šansu da dovede svoj tim u vođstvo. Bili su Bavarci bolji rival, mada je u samom finišu meča mogla da stigne kazna!

Prvo je Nemanja Radonjić pretrčao Pavara i izgradio sebi lepu poziciju za šut, ali je uputio direktan udarac u Manuela Nojera. Samo dva minuta kasnije u 90. Mateus Kunja imao je najbolju priliku na meču kada je istrčao sam pred kapitena Bajerna, ali je Brazilac želeo efektno da završi akciju i pošteno se obrukao.

Na kraju je Bajern uspeo da "preživi" teško gostovanje u prestonici, ali ima Pal Dardai razloga za zadovoljstvo jer je Radonjićev debi nagovestio da će vihorno krilo biti pravo pojačanje za Hertu!