07.02.2021.

14:46

NEKADAŠNJI NAPADAČ PARTIZANA OPET U CENTRU PAŽNJE! Ovog puta zbog kratkog fitilja!

U Partizanu već neko vreme trljaju ruke zbog sjajnih igara Umara Sadika u Almeriji! Rešeta mreže kao od šale visoki napadač, ali u centar pažnje je došao ovog puta zbog isključenja!

Utakmica između Almerije i Fuenlabrade je završena rezultatom 1:1. On je zaradio zaradio dva žuta kartona i morao je da napusti teren na početku drugog poluvremena.

Nije Sadik priveo utakmicu kraju, a ekipu je ostavio na cedilu u 53. minutu

Prvu opomenu je dobio u 31, a drugu u 53. minutu meča. Obe je zaradio zbog grubih startova nad rivalom.Sadik ove sezone ima učinak od 11 golova na 21 utakmici.

On je treći strelac druge lige Španije, a na čelu liste je takođe nekadašnji napadač Partizana, Uroš Đurđević, koji je postigao 15 golova!