12.02.2021.

16:26

TRI REMIJA NA ČETIRI UTAKMICE SUPERLIGE! Pobedu odneo samo Spartak, a Rad napravio najveće iznenađenje

Jedini trijumf je ostvario subotički Spartak koji je minimalnim rezultatom na svom terenu savladao Bačku. Jedini gol na meču postigao je Nikola Furtula u završnici prvog poluvremena.

Najefikasnija je bila utakmica u Novom Sadu između Proletera i Zlatibora. Duel je završen 2:2, a svi golovi su pali u prvom delu meča. Domaćin je dva puta vodio, zahvaljujući golovima Bojana Kovačevića i Viktora Živojinovića, ali su izjednačenej gostima donosili Stefan Vukić i Vasilije Janjić.

U Kruševcu su bodove podelili Napredak i Javor. Gosti su poveli autogolom Miloša Ostojića u 11. minutu, ali je konačan rezultat u 77. postavio Marko Bačanin.

Najveće iznenađenje je priredio Rad koji je osvojio bod na gostovanju TSC-u u meču bez golova.