13.02.2021.

15:41

INĐIJI BOD NA KROVU, MAČVA ŠOKIRALA METALAC! U Lučanima bez pobednika!

Voždovac je važio za favorita u meču protiv Inđije, poveo je tim Jovana Damjanovića u devetom minutu golom Marka Gajića, a bod gostujućoj ekipi doneo je Željko Dimitrov u 41. minutu!

Po bod Inđiji i Voždovcu na krovu...

Voždovac je tako nastavio niz utakmica bez trijumfa i 10. je na tabeli sa 29 bodova. Indjija je prekinula niz poraza i u ovom momentu je 17. na tabeli sa 19 bodova.

Fudbaleri Mačve pobedili su u Šapcu i dobili Metalac sa 2:1 uhvativši poslednji voz da pokušaju da izbore ostanak u ligi!

Dilan Ortiz je doneo pobedu Mačvi!

To je peta pobeda Šapčana u prvenstvu, posle koje je ekipa pretposlednja na tabeli sa 17 bodova. Metalac je trenutno 12. i sakupio je 26.Strelci za Mačvu bili su Mijailović u 72. i Ortiz deset minuta kasnije. Nadu je Metalcu doneo Antonijević u 80. minitu Meča.

Mladost je u Lučanima odigrala 2:2 protiv Radnika. Surduličani su deveti na tabeli sa 29 bodova, a Mladost zauzima 11. mesto sa dva boda manje.

Kos je već u prvom  minutu doneo prednost Mladosti, a na 1.1 poravnao je Lukić u 45+2 minutu.

Radnik je došao do preokreta u 54. minutu golom Makarića sa bele tačke, a konačan rezultat postavio je Satara u 90. minutu meča!