27.02.2021.

16:19

DESET GOLOVA NA ČETIRI MEČA SUPERLIGE! Novi Pazar razmontirao Mačvu, Spartak slavio u derbiju kola! Čuka i Radnik sigurni

Najubedljiviju pobedu je ostvario Novi Pazar koji je sa 4:0 na svom terenu savladao Mačvu.

Golove za Pazarce su postigli Abdulaje Sise i Petar Gigić već u prvih deset minuta, a do poluvremena se u strelce upisao i Almir Aganspahić. U nastavku je mrežu Šapčana zatresao i Uroš Blagojević.

Derbi kola je igran u Nišu, a Radnički je poražen od Spartaka minimalnim rezultatom.

Meč je rešio Japanac Noburu Šimura golom u 82. minutu.

Čukarički je na gostovanju Bačkoj slavio sa 2:1 posle preokreta.

Domaćina je u vođstvo doveo Nikola Ašćerić u 53. minutu, ali su golovima Veljka Birmančevića u 72. i Stefana Šapića u 85. minutu "brđani" došli do trijumfa.

Rutinsku pobedu od 2:0 je u Surdulici ostvario Radnik protiv Javora.

Prvi gol na meču je u 63. minutu postigao rezervista Uroš Milovanović, a konačan rezultat je u 80. postavio još jedan džoker Nemanja Subotić.