27.02.2021.

20:46

EPSKI PREOKRET LAJPCIGA! Borusija je otkrila koji je najopasniji rezultat /VIDEO/

Lajpcig je pobedio posle velikog preokreta, pošto je Borusija imala dva gola prednosti na poluvremenu, a strelci su bili Jonas Hofman iz penala u šestom i Markus Tiram u 19. minutu.

Na startu drugog poluvremena je Aleksander Sorlot zatresao mrežu Borusije, ali je gol poništen zbog prethodnog igranja rukom.

Posle toga su izjednačenje "bikovima" doneli Kristofer Nkunku u 57. i Jusuf Poulsen u 66. minutu.

Gol za pobedu Lajpciga u trećem minutu nadoknade dao je Sorlot.

Ljubiteljima fudbala u Srbiji je odavno poznato da je 2:0 najopasniji rezultat, a sada su to otkrili i fudbaleri Borusije.

Lajpcig je vezao pet pobeda i drugi je na tabeli nemačkog prvenstva sa 50 bodova, dok Borusija ima 33 i na osmom je mestu.