03.03.2021.

20:45

KIKS SRBINA! Autogol Maksimovića, pa GOLEADAI! Remi Napolija I Sasuola! /VIDEO/

Kakva ludnica! Napoli je dva puta jurio prednost Sasuola, da bi u 90. minutu poveo, ali je domaćin izjednačio u 94. i izborio jedan bod - 3:3.

Poveo je Sasuolo u 34. minutu autogolom srpskog internacionalca Nikole Maksimovića, da bi Napoli izjednačio četiri minuta kasnije pogotkom Pjotra Zjelinskog.

Novo vođstvo Sasuolou doneo je Domeniko Berardi golom iz penala u prvom minutu nadoknade poluvremena, a do izjednačenja Napoli je stigao u 72. minutu golom Djovani Di Lorenca.

Napoli je poveo u 89. minutu golom Lorenco Insinje iz penala. Ali, tu nije bio kraj goleadi,  u četvrtom minutu sudijske nadoknade Sauolo je  poravnao rezultat. Precizan sa bele tačke bio je Frančesko Kaputo za konačnih 3:3.

Sasuolo je osmi sa 36 bodova, dok je Napoli na petom mestu sa 44 boda. U narednom kolu, Sasuolo će gostovati Udinezeu, dok će Napoli dočekati Bolonju.

Filip Đuričić je odigrao 85 minuta za Sasuolo, dok je Maksimović teren napustio u 86. minutu.