06.03.2021.

17:24

KOSTIĆ RAZBIJA PO NEMAČKOJ! Dao dva gola, ali mu je prvi poništen zbog Jovića /VIDEO/

Golova u Frankfurtu nije bilo u prvom poluvremenu, a Kostić je u 55. minutu zatresao mrežu gostiju. Ipak, taj gol je poništen zbog ofsajda u kom se našao Luka Jović u začetku akcije.

Posle toga je Saša Kalajdžić u 68. minutu doneo prednost Štutgartu.

Međutim, samo minut kasnije je Kostić novim golom, koji je ovog puta priznat, doneo izjednačenje, a na kraju se ispostavilo i bod Ajntrahtu.

Bar na nekoliko sati, novi lider Bundeslige postao je Lajpcig koji je sa 3:0 u gostima savladao Frajburg.

Golove za "bikove" postigli su Kristofer Nkunku, aleksander Serlot i Emil Forsberg.

Pobede od 2:1 kod kuće su ostvarili Herta i hofenhajm u duelima sa Augzburgom i Volfzburgom, dok je Bajer Leverkuzen osvojio tri boda na gostovanju u Menhengladbahu zahvaljujući trijumfu minimalnim rezultatom.