07.03.2021.

17:26

ZANIMLJIVO U SUPERLIGI! Radnički slavio u derbiju, Novi Pazar priredio veliko iznenađenje

Radnički je poveo u 25. minutu golom Žarka Markovića, a konačan rezultat postavio je Nenad Gavrić pogotkom u 52. minutu.

Radnički je prekinuo niz od dva poraza, a posle 11. pobede u ligi zauzima deveto mesto na tabeli sa 37 bodova. TSC je poslednje tri utakmice bez pobede, a posle 10. poraza je osmi na tabeli sa 38 bodova.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su na svom terenu Javor sa 2:0 i popeli se na treće mesto na tabeli.

Golove za novosadsku ekipu postigli su Miodgrag Gemović u devetom i Dejan Zukić u 30. minutu.

Vojvodina sada ima 53 boda, dva više ali i utakmicu više od četvrtoplasiranog Čukaričkog. Javor posle 13. poraza zauzima 14. mesto na tabeli sa 29 bodova.

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su kao domaćini Spartak sa 2:1.

Spartak je poveo u 16. minutu golom Nikole Srećkovića, a izjednačio je Almar Aganspahić u 26. minutu. Pobedu domaćima doneo je Miloš Mijić pogotkom u 64. minutu.

Novi Pazar sada ima osam pobeda i popeo se na 13. mesto na tabeli sa 30 bodova, a Spartak zauzima peto mesto sa 43 boda.

U ostalim utakmicama Mačva je na svom terenu pobedila Proleter sa 3:1, a Metalac je kao domaćin pobedio Voždovac sa 2:1.

Ranije danas Radnik je kao gost pobedio Inđiju sa 1:0.