13.03.2021.

17:05

PIKSI ZADOVOLJNO TRLJA RUKE! Srbi HARAJU Italijom! /VIDEO/

Mnogo puta ove sezone srpski fudbaleri oduševili su fudbalski svet u Italiji, a čini se da će i ovo 27. kolo biti učinkovito za Srbe, čemu se sigurno najviše raduje novi selektor Dragan Stojković Piksi.

Nakon golčine Sergeja Milinkovića Savića protiv Krotonea, još dva srpska reprezentativca upisali su se u strelce. U pobedi Sasuola nad Veronom od 3:2 po gol za svoj tim postigli su Filip Đuričić i Darko Lazović.

Poveo je Sasuolo preko Lokatelija u četvrtom minutu, ali je Lazović u 43. doneo poravnanje. Tek što je počelo drugo poluvreme Filip Đuričić je zatresao mrežu Verone za 2:1.

Uspeo je Dimarko da drugi put rezultatski vrati goste u meč, ali je Traore u 81. postavio konačan rezultat - 3:2!