20.03.2021.

17:37

BAJERN JE NEUNIŠTIV! Bavarci igrali sa desetoricom 80 minuta i PREGAZILI Štutgart! /VIDEO/

"Ovaj čovek je neuništiv" replika iz čuvenog filma lako može da se pripiše Bajernu iz Minhena koji je danas deklasirao Štutgart sa 4:0 (4:0) uprkos činjenici da su od 12. minuta igrali sa igračem manje.

Dejvis je isključen posle oštrog starta. Većinu ekipa bi igrač manje usporio, ali je Bajern dobio dodatni vetar u leđa, te su u prvih 40 mninuta meča rešili pitanje pobednika.

Levandovski je u 18. doveo svoj tim u vođstvo, da bi Serž Gnabri u 22. duplirao vođstvo tima.

Stigao je poljski golgeter do 35 golova u sezoni pošto je do poluvremena postigao het-trik. Leva je tresao mrežu rivala u 23. i 39. minutu za potpuni debakl Švaba na Alijanc Areni.

Ako igre Levandovskog oduševljavaju, šta onda reći za Erlinga Halanda. Mladi Norvežanin potpuno sam vuče Borusiju Dortmund na svojim leđima, a sada je sprečio novu bruku Milionera u Kelnu - 2:2 (1:1).

Haland je doveo Borusiju do vođstva u trećem minutu, ali je Ondrej Duda u 35. poravnao, da bi Jakobs u 65. potpuno preokrenuo rezultat.

Delovalo je da će Jarčevi upisati pobedu, ali je Haland u 90. minutu po ko zna koji put spasio Dortmund poraza u Bundesligi.

Volfsburg je u gostima savladao Verder sa 2:1 (2:1). Strelci su bili Saržent autogol u devetom minutu, potom i Veghorst u 42, a poraz Verdera ublažio je Kevin movald u 45.

U prvoj utakmici programa Ajntraht je slavio protiv Union Berlina sa 5:2!