28.03.2021.

23:04

MAĐARI UBEDLJIVI PROTIV SAN MARINA! Italija prejaka za Bugare! /VIDEO/

U različitom raspoloženju dočekale su ovu utakmicu selekcije Bugarske i Italije, "azuri" su trijumfovali u prvom kolu dok je Bugarska poražena od Švajcarske što se na kraju i videlo.

Italija je bez previše poteškoća izašla na kraj sa domaćinom na stadionu Vasil Levski u Sofiji i na kraju trijumfovala sa 2:0 (1:0).

Poveli su "azuri" preko Andree Belotija iz penala u 43. minutu, a konačan rezultat postavio je Manuel Lokateli.

U istoj grupi Švajcarska je kao domaćin savladala Litvaniju sa 1:0 (1:0). Utakmicu u Sent Galenu obeležilo je odlaganje zbog visine golova na stadionu, a čovek odluke bio je Đerdan Šaćiri koji je u drugom minutu postavio konačan rezultat.

Reprezentacija Mađarske pobedila je na gostovanju San Marinu sa 3:0 (1:0).

Mađari su poveli protiv nemoćnog domaćina već posle 13. minuta, a strelac je bio Adam Salai. U 71. minutu u strelce se upisao i Roland Salai, a treći gol za svoju selekciju postigao je Nikolić u 88. sa "kreča".

Robert Levandovski je predvodio Poljake do prve pobede u grupi pošto su u Varšavi bili bolji od Andore sa 3:0 (1:0).

Napadač Bajerna načep je mrežu rivala u 30. minutu, a u 50. je ponovo bio precizan. Treći gol za Poljake postigao je Sviderski dva minuta pre kraja.

Izrael i Škotska podelili su bodove na "Sami Ofer Stadionu" u Haifi - 1:1.

Poveli su Izraelci preko Pereca u 44. minutu, ali je bod Škotima doneo Rajan Frejzer u 56. minutu susreta.