30.03.2021.

23:01

HRVATI DRHTALI PROTIV MALTE! Belgija brojala do OSAM! /VIDEO/

Teže nego što se očekivalo Hrvati su na kraju izašli na kraj protiv slabašne Malte! U Rijeci je reprezentacija Hrvatske slavila sa 3:0 (0:0).

Poveli su Hrvati preko Ivana Perišića u 62. minutu, duplirao je prednost svog tima rekorder Luka Modrić u 76. iz penala, da bi konačan rezultat postavio Brekalo u 90.

U istoj grupi nastavlja se serija "svako pobeđuje svakog". Slovačka je nakon remija sa Maltom uspela da pobedi do sada neporaženu ekipu u grupi Rusiju sa 2:1 (1:0).

Poveli su Slovaci preko Milna Škrinjara u 38. minutu. Mreže su mirovale sve do 71. kada je Mario Fernandez izjednačio, ali je Robert Mak posle samo 300 sekundi postavio konačnih 2:1.

Belgija je ponizila Belorusiju u trećem kolu kvalifikacija! "Crveni đavoli" slavili su sa 8:0 (4:0) i tako ostali jedini neporaženi u grupi.

Sve je bilo rešeno već posle 17. minuta! Miči Bačuai je postigao prvi od osam golova u 14. da bi Vanaken u 17. duplirao prednost svog tima.

Do poluvremena Trosar i Doku su napunili mrežu Belorusa u 38. odnosno u 42. minutu.

U drugom poluvremenu ista meta isto odstojanje. Denis Prat je pogodio u 49. minutu, Benteke je bio strelac u 70. Trosar i Vanaken su u 76. odnosno 89. postigli svoj drugi gol u meču za konačnih 8:0.

Vels je minimalnim rezultatom 1:0 (0:0) pobedio Češku. Jedini gol na meču postigao je Daniel Džejms u 82. minutu susreta!