25.04.2021.

16:45

AGONIJA NIŠLIJA I DALJE TRAJE! Remi nije bio dovoljan za beg iz opasne zone! Metalac ŠOKIRAO Vošu!

Sve je vrelije u zoni ispadanja iz elitnog fudbalskog ranga Srbije!

Radnički iz Niša nije uspeo da pobegne iz opasne zone, pa je samo remizirao u Surdulici u meču bez golova!

U drugom meču u istom terminu Metalac je savladao Vojvodinu na  "Karađorđu" rezultatom 2:1 u veoma uzbudljivom meču!

Strelac prvog gola bio je mladi napadač Stefan Cvetković u 64. minutu, ali je izjednačenje Vojvodini na minut pre kraja meča doneo Nemanja Čović sjajnim golom glavom na centaršut Miodraga Gemovića! Činilo se da će Milanovčani žaliti zbog dva propuštena boda, ali je pobedu gostima doneo Prestiž sjajnim udarcem glavom u 90+4 minutu!

Metalac je ovom pobedom pobegao niškom Radničkom pet bodova na isto toliko kola do kraja sezone i nešto opuštenije ulazi u odlučujuće borbe za opstanak.