20.07.2021.

22:08

OMONIJA SUROVO KAŽNJENA U ZAGREBU! Majer osigurao POBEDU Modrima!

Imali su Modri malih nesigurnosti u prvom kolu, kao i u prvom poluvremenu protiv Omonije, ali su na krilima fenomenalnog Lovra Majera uspeli da odbrane "Maksimir", te će na Kipar nositi - 2:0 (0:0).

Dobro se držao Zvezdin prošlogodišnji "dželat" protiv Dinama u prvih 45. minuta, Marko Šćepović je imao i nekoliko dobrih prilika, ali je na kraju kiparski šampion surovo kažnjen u Zagrebu.

Prvo je Majer u 65. minutu matirao Fabiana, da bi u 81. vezista Modrih proigrao Jakića za konačnih 2:0.

Ranije danas, rumunski Kluž je izbegao sramotu protiv Linkolna - 1:2 (1:0). Bio je predstavnik Gibraltara na pragu senzacije pošto je ROsa u 45. minutu doneo prednost Linkolnu, ali je Debuljuh sa dva gola u ranoj fazi drugog poluvremena preokrenuo u sačuvao čast Kluža.

Ferencvaroš je bez problema slavio na "Puškaš Areni" protiv Žalgirisa sa 2:0, a strelci su bili Uzuni u 25. i Nguen u 39. minutu.