21.07.2021.

21:53

AZERI PREŽIVELI NA BANOVOM BRDU! Čukarički RAZBIJAO rivala, ali po PROLAZ ide Sumgait!

Nije uspela Crvena zvezda da savlada Kairat, ali je Čukarički koliko-toliko sačuvao čast srpskog fudbala! Brđani su u Beogradu odigrali bez golova protiv Sumkaita, te će odluka o učesniku treć faze kvalifikacija pasti u Azerbejdžanu - 0:0.

Bio je Čukarički mnogo bolji rival, može se reći i da su odučili Sumkait od fudbala. Četa Dušana Đorševića diktirala je tempo svih 90 minuta, pretila, ali gola nije bilo!

Brđani su pripretili već u sedmom minutu posle predora Alekse Jankovića, ali je Bajramov sjajno reagovao i nagovestio da će ofanzivci Čuke imati problema da ga savladaju.

Imali su i Azeri veliku šansu na startu drugog poluvremena, Kodžahanijazov je u 50. minutu šutirao ka golu Đorđa Petrovića, ali je stativa zaustavila njegov udarac!

Nastavio je Čukarički da preti i posle toga, Janković je imao još jednu veliku šansu, a poslendnju priliku na meču propustio je Čolić. Krilo Brđana je šutiralo daleko preko gola sa sedam metara te je do kraja ostalo 0:0!