25.07.2021.

20:54

KAKAV MEČ U SUPERLIGI! Rapsodija TSC-a u Milanovcu! Zaseli na ČELO TABELE i priredili SPEKTAKL!

Pobedio je TSC u Milanovu Metalac sa 4:2 i pokazao zašto je poslednjih godina u samom vrhu srpskog fudbala!

Zapravo, sada je na samom vrhu, obzirom na to da je na prvoj poziciji na tabeli Super lige Srbije tim Mladena Krstajića! Videćemo do kada će biti tako, jer još nije kompletirano 2. kolo!

Poveo je domaćin u 14. minutu golom Cvetkovića, ali to je očigedno probudilo najbolje u igračima gostujućeg tima!

Tomanović je samo tri minuta kasnije izjednačio, da bi Banjac u 20. minutu napravio preokret! Igrao se 51. minut meča kada je Zec pogodio mrežu, a isti igrač je već u 53. dokusurio Metalac! Poraz je ublažio Stojić u 90+1 minutu susreta!