26.07.2021.

20:21

PARTIZAN VIDEO KAKO PROTIV RUSA! Keržakov pokazao STANOJEVIĆU put ka Sočiju!

Nisu crno-beli imali sreće kada su za potencijalnog rivala u nastavku takmičenja dobili ruskog predstavnika, ali je današnji susret Sočija sa povratnikom u elitni rang Nižnjim pokazao da sa njima može da se igra!

Soči je bio ogroman favorit protiv čete Aleksndra Keržakova, ali su prosuli bodove na gostovanju i doživeli minimalan poraz - 1:0.

Iako je Soči dominirao tokom svih 90 minuta, stvarao šanse, lopta nije htela u gol. Sa druge strane, Nižnji je imao svega nekoliko polušansi, a iz jedne takve je Gorbunov u 69. minutu postavio konačan rezultat.

Ruski tim će, baš kao i Partizan, u četvrtak braniti pobedu iz prvog susreta, a ukoliko i crno-beli i Rusi opravdaju uloge favorita gledaćemo taj dvomeč u narednoj rundi takmičenja.