03.08.2021.

20:53

MOMAK ZA VELIKA DELA! Evropa će DRHTATI zbog BIRMANČEVIĆA! Srbin RAZBIO Rendžerse! /VIDEO/

Velika karijera je pred Veljkom Birmančevićem! Nagovestio je brzonogi ofanzivac svoj potencijal u Čukaričkom, a dolazak u Malme ispostavlja se kao pun pogodak. Srpski internacionalac je sam srušio četu Stivena Džerarda koja se prošle godine prošetala do titule pored Seltika, ali rešenja za Birmančevića nije bilo - 2:1 (0:0).

Dobio je Birmančević šansu od prvog minuta nakon što je pokazao da je u dobroj formi na startu nove sezone, a danski stručnjak Tomason dobio je i više nego što je očekivao. Srpski vezista je namestio jedan i postigao drugi gol za veliku pobedu švedskog šampiona protiv Rendžersa!

Nakon uspavanke u prvom poluvremenu, Birmančević je uzeo loptu pod svoje i počeo da pleše po terenu. Prvobitno je "kao na tacni" poslužio Rieksa za 1:0, da bi dva minuta kasnije i sam savladao Mekgregora.

Uspeo je Dejvis u 95. minutu da smanji zaostatak Rendžersa, ali gol u gostima im neće mnogo pomoći pred revanš u Glazgovu!