14.08.2021.

17:57

Dva PRELAZA u Premijer ligi! Čelsi UBEDLJIV u gradskom derbiju

Ovog puta na programu je bilo pet mečeva, na kojima su viđena čak dva totalna preokreta, kladioničarski rečeno "prelaza".

Prvi je bio na meču između Evertona i Sutemptona koji je pripao "karamelama" rezultatom 3:1.

"Sveci" su poveli golom Armstronga, ali su u drugom poluvremenu Rišarlison, Dukure i Kalvert-Luin doneli preokret domaćinu.

Drugi prelaz viđen je u susretu Barnlija i Brajtona, a gosti su slavili sa 2:1.

Barnli je poveo već u drugom minutu preko Tarkovskog, ali su u samo pet minuta razmaka Mopaj i Mek Alister.

Najubedljiviji u terminu od 16 časova bio je Čelsi koji je sa 3:0 u londonskom derbiju savladao Kristal Palas.

Golove za šampiona Evrope su postigli Alonso, Pulišić i Šaloba.

Minimalnu pobedu je na svom terenu ostvario Lester protiv Vulverhemptona.

Jedini gol za "lisice" postigao je kao i obično Džejmi Vardi.

Povratnik u Premijer ligu, Votford, je kod kuće sa 3:2 bio bolji od Aston Vile.

Golove za pobednički tim su postigli Denis, Sar i Kučo. Potom je gol za 3:1 dao Mekdžin, a Ings je u sedmom minutu nadoknade sa bele tačke totalno vratio ekipu iz Birmingema u igru, ali nije posle toga bilo vremena za da gosti dođu do boda.