15.08.2021.

22:01

PAZARCI KRUPNIM KORACIMA GAZE KA DRUGOJ LIGI! Hajdin vodio VOŽDOVAC do velike pobede!

Nije se spustila prašina nastala na meču Novog Pazara i Partizana, a Pazarci su već doživeli novi poraz i krupnim koracima gaze ka drugoligaškom društvu iako je tek početak sezone!

Voždovac je na krovu dočekao Novi Pazar i slavio sa 3:2. Zmajevima je bilo dovoljno jedno poluvreme da slome otpor gostiju i upišu drugu pobedu u sezoni.

Zmajevi su poveli preko Stefana Hajdina u 45. minutu prvog poluvremena, a prednost domaćina je sa penala duplirao Nikola Vujinović. Uspeo je Mladenović na dvadesetak minuta da kraja da vrati nadu Pazarcima, ali je Vujinović drugim golom na meču stavio tačku.

Aganspahić se u 90. minutu upisao u strece i ublažio poraz svog tima koji sada sa Proleterom deli 15. mesto na tabeli, a jedini slabiji od njih za sada je Mladost iako je tim iz Lučana pokazao daleko više i od Novog Pazara i od Proletera.

U drugom meču današnjeg programa Čukarički i Radnički Niš su podelili bodove pošto na Banovom Brdu nije bilo golova - 0:0!