18.08.2021.

12:06

SKANDAL u Engleskoj! Navijači PSOVALI MAJKU Mitroviću, a on mi nije ostao dužan /VIDEO/

Mitrović je gol dao već u trećem minutu, posle čega je maltene celu utakmicu trpeo uvrede domaćih pristalica sa tribina.

Samo pet minuta posle Mitrovića je Karvaljo povisio na 2:0, a utešni pogodak za Milvol je postigao Afobe tri minuta pre kraja susreta.

Ipak, posle poraza, navijači Milvola su i dalje nastavljali da vređaju Mitrovića, više nego bilo koga drugog.

Taj njihov sukob je nastavljen i izvan stadiona, kada su igrači Fulama ulazili u autobus, a kako pišu ostrvski mediji, navijači su Mitroviću psovali majku i vređali ga na još sijaset drugih načina.

Reprezentativac Srbije je bio dobro raspoložen posle osvojena tri boda, pa im nije uzvratio na isti način, već im je šmekerski odgovorio.

Mitrogol je po ulasku u autobus krenuo da doziva navijače rivalskog tima, pa im slao poljupce, a na kraju rukom gestikulirao kako ne čuje njihov odgovor.