18.08.2021.

22:59

BENFIKA, MALME I JANG BOJS NA KORAK DO LIGE ŠAMPIONA! Birmančević razbio Ludogorec!

Malme, čija je udarna igra mladi Srbin Veljko Birmančević slavio je protiv Ludogoreca sa 2:0, a Bugare je načeo nekadašnji igrač Čukaričkog u 26. minutu! U 61. Berget je postavio konačan rezultat i ima lepu prednost pred revanš!

Benfika je ispela kod kuće da nadigra PSV sa 2:1! SIlva je doveo domaćina u vođstvo u 10. minutu, da bi Weigl u 42 povisio! Za PSV je jedino Gakpo bio precizan u 51. minutu!

Jang Bojs je sa igračem manje od 25. minuta slavio u uzbudljivom meču protiv Ferencvaroša, a Uzuni je promašio penal u 27. minutu!

Boli je doveo Mađare u vođstvo u 14. minutu, bio je precizan i u 82!  Elia je bio strelac u 16. za domaćina!

Hefti je pocrveneo u 25, da bi onda pomenuti Uzuni bio neprecizan sa bele tačke! Siero i Garcia su postigli drugi i treći gol za Jang Bojs u 40. i 65. i posle lavovske borbe slavili!