21.08.2021.

23:55

Barsa bez pobede na "San Mamesu"! Kataloncima baš fali Mesi /VIDEO/

Rezultat na kraju utakmice na "San Mamesu" bio je 1:1.

Atletik Bilbao je poveo u 50. minutu kada je posle kornera koji je izveo Iker Muniain mrežu Katalonaca zatresao Inigo Martinez.

Ipak, bod Barseloni je doneo Memfis Depaj koji je u 75. minutu postigao fenomenalan gol posle polukontre gostujućeg tima.

U trećem minutu sudijske nadoknade meča se Niko Vilijams, mlađi brat Inakija Vilijamsa, sjurio ka golu Barse, a Erik Garsija ga je srušio s leđa kao poslednji igrač odbrane i zaradio je crveni karton, ali je skoro sigurno spasao bod Kataloncima.

Izuzev golova, najveću šansu na meču je propustio Aleks Berenger koji je na samom startu drugog poluvremena šutirao u trenutku kada na golu Barse nije bilo Neta, ali mu je Arauho izbio loptu sa gol linije.

Baš na ovom gostovanju se videlo koliko Kataloncima fali Lionel Mesi, koji je u 2021. godini Bilbau dao čak četiri gola na "San Mamesu".

Prethodno u subotu je Majorka minimalnim rezultatom pobedila Alaves u gostima, a remijem su završeni dueli Granade i Valensije (1:1), odnodno Espanjola i Viljareala na kom su mreže mirovale.