23.08.2021.

00:00 >> 00:06

JOVIĆ PROMAŠIO POBEDU REALA! Madriđani KIKSNULI posle samo dve utakmice!

Ni drugo kolo nije završeno, a Barselona i Real Madrid već su kiksnuli. U sezonama za nama dugo bismo čekali na "ćorke" španskih velikana, ali ujednačenija Primera daje rezultate!

Real Madridu je meru večeras u Valensiji uzeo Levante, a Slepi miševi su u dva navrata imali i vođstvo, ali se Vinisijus Žunior potrudio da pokvari "žurku" na "Siutatu".

Srpski reprezentativac Luka Jović imao je veliku šansu u finišu meča, ali je golman Aitor Fernandez uspeo da zaustavi njegov šut, a minut kasnije Vinisijus je doneo bod Madriđanima.

Geret Bejl je bio strelac u petom minutu, a potom su Rodžer i Kampanja na startu drogog poluvremena doneli preokret Levanteu.

Uspeo je Vinisijus da izjednači na 2:2, a u 79. je Robert Pjer iskoristio grešku Davida Alabe i doneo drugo vođstvo svom timu. Ipak, majstorija Vinisijusa stavila je tačku na meč - 3.3.

Ranije danas branilac trofeja Atletiko Madrid slavio je sa 1:0 protiv Elčea.