28.08.2021.

17:38

NOVI PAZAR NAPOKON SLAVIO! Pao je Metalac

Fudbaleri Novog Pazara krenuli su u ofanzivu na gol gostiju, međutim mlada ekipa Metalca uspela je da parira rivalu sve do završnice susreta u kojoj je jpak poklekla i ispustila bodove (2:0).

Posle pauze, Aganspahić je bio u prilici, ali završnica je bila loša, pa se odbrana Metalca izborila sa ovim šutom.

Ofanziva izabranika Milana Milanovića držala je konstantno na iskušenjima defanzivu Gornjomilanovčana, ali su prečka, uz Nemanju Stojića i Strahinju Savića sačuvali mirnu mrežu sve do 79. minuta kada je niz pretnji Novog Pazara ipak rezultirao golom.

Domaćin je morao da se dobro pomuči jer je već viđenu loptu u mreži, posle udarca Dimića, sa gol linije izbio Vasiljević, ali je na pravom mestu  bio je Aganspahić.

Pogodak napadača Pazaraca uticao je da Metalac krene u ofanzivu, ali je  u 88. minutu kada je Kiković udarcem sa 20 metara udvostručio prednost i razrešio sve dileme.

Pazar i ekipa iz Gornjeg Milanovca su sada izjednačena po broju bodova, i imaju ih četiri.