01.09.2021.

22:24 >> 00:05

DIVLJAK RONALDO TRAGIČAR I SPASILAC PORTUGALA! Udario igrača, PORMAŠIO penal...

Vodila je Irska protiv Portugala 1:0, golom Džona Igana od 45. minuta, poražena je u 90+7 minutu, a meč je obeležio Kristijano Ronaldo!

On je na meču u Faru u kvalifikacijama za Mundijal u Kataru, u grupi u kojoj je Srbija, udario protivničkog igrača O'Šeja.

As Mančester junajteda se spremao da izvede penal, nešto mu je O'Šej prigovorio, a Ronaldo mu uzvratio udarcem.

Neverovatno, ali za takav potez uopšte nije kažnjen od sudije Juga z Slovenije! Da li zato što je to Ronaldo ili je nešto drugo u pitanju,k ne znamo...

Odmah posle toga nije uspeo da realizuje penal u 15. minutu, tačnije odbranio mu je golman Bazunu!

Na kraju se iskupio Portugalac golom u 89. minutu meča, a na kraju je doneo pobedu Portugalu u 90+7 minutu!

Da je poražen, Srbija bi bila prva u grupi sa utakmicomn manje! Ovako je Portugal prvi sa bodom više, ali će naša selekcija imati priliku već u narednom meču da ga prestigne  u subotu protiv Luksemburga na stadionu "Rajko Mitić".

Luksemburg je savladao Azerbejdžan 2:1!

Golove za domaćina postigli su Pinto i Rodriges u 8, odnosno 28. minutu, dok je samo smanjio Makhmudov u 67. minutu susreta!