05.09.2021.

23:01

TZV. KOSOVO U NADOKNADI SLOMILO GRČKU! Španci deklasirali Gruziju, Nemci UNIŠTILI Jermeniju! Kiks Italijana, SRAMANO IZVEDEN PENAL Žoržinja! /VIDEO/

Prvi pogodak na nmeču tzv. Kosova i Grčke je postignut u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena kada je Duvikasa bio precizan, ali Grci nisu bili koncentrisani do kraja, pa si primili gol koji je postigao Vedad Murići u samom finišu meča!

Tanjug

U istoj grupi, Španija je trijumfovala protiv Gruzije na svom terenu od 4:0! Hoze Gaja je bio strelac u 14. minutu, Karlos Soler je postigao drugi gol u dve utakmice nakon što mu je Ljorente asistirao u 25. minutu. Feran Tores četiri minuta pre kraja prvog dela donosi i 3:0. Pablo Sarabija je posle dodavanja Fornalsa povisio i na 4:0.

Nemci deklasirali sa 6:0  Jermeniju. Gnabri je sa dva gola u prvih 15 minuta najavio katastrofu  domaćina. Nastavio je Marko Rojs u 35, d abi Timo Verner u poslednjem minutu poluvremena izbacio poker na sto. Jonas Hofman povisio na 5:0. Šesti gol bio je delo  Karima Adejemija, koji je u nadoknadi iskoristio pas Virca!

Italija je drugi meč u nizu odigrala nerešeno, ovoga puta na gostovanju Švajcarskoj (0:0). Napadali su "azuri", čak su imali i priliku da sa bele tačke u 53. minutu povedu nakon što je Rodrigez srušio Insinjea u kaznenom prostoru, ali je Žoržinjo katastrofalno izveo penal!