15.09.2021.

23:10

NEZAUSTAVLJIV JE! MITROVIĆ nastavio da REŠETA i u dresu Fulama! Nova dva gola za SRBINA!

Nastavlja se borba u Čempionšipu za plasman u Premijer ligu, a posle uvodnih sedam gola londonski Fulam slovi za glavnog favorita za povratak u elitni rang u Engleskoj!

Fulam je upisao i petu pobedu u Čempionšipu i osamio se na čelu tabele nakon ubedljivog trijumfa protiv Birmingema - 4:1 (2:0), a srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović odigrao je još jedan fantastičan meč.

Mitrović je postigao dva nova gola (šesti u sezoni) i predvodio svoj tim do pobede na "Sent Endru" stadionu u Birmingemu.

Srbin je bio strelac u 44. minutu iz penala, a potom i u 83. kada je iskoristio Serijevu asistenciju. Druga dva gola za Fulam postigli su Odoi i Vilson, dok je jedini pogodak za Birmingem postigao Troj Dini u 87. minutu "sa kreča" .

Fulam će u narednom kolu igrati protiv Redinga, dok će Birmingem gostovati Piterboru.