26.09.2021.

14:25

DIBALA PLAKAO NA TERENU! Težak udarac za Juventus! Strepeo, nervirao navijače, ali pobedio! /VIDEO/FOTO

"Stara dama" pobedila je u petom kolu Serije A Sampdoriju pred svojim navijačima rezultatom 3:2.

Dibala je doneo prednost Juventus posle 10 minuta igre lepim pogotkom, ali je nažalost zbog povrede morao da napusti teren već u 22. minutu i rasplakao se na terenu.

Težak je ovo udarac za Juventus pred nastavaka takmičenja u Seriji A i Ligi šampiona ako je povreda ozbiljna

Tanjug

Samo nekoliko minuta posle vođstva  moglo je da bude 2 pa i 3:0 za domaćina, ali su svoje šanse prokockali Kjeza i Morata.

Ipak u finišu poluvremena Juventus je duplirao prednost. Gosti su napravili penal,
Muru je igrao rukom u šesnaestercu. Sudija pokazao na belu tačku što je  potvrdio tek nakon konsulatacija s VAR-om. Bonući je rutinskim udarcem pogodio za 2:0.

Kratko je trajala radost domaćina, jer je Sampdorija u 44. minuta malo pre odlaska na odmor smanjila na 2:1 golom Jošide.

Juventus je ipak vrlo brzo u nastavku meča vratio dva gola prednost, Lokateli je postigao prvenac u u 57. minutu.

Delovalo je da će Juve bez mnogo drame privesti utakmicu kraju.

Juvrentu već za nekoliko dana očekuje težak posao protiv Čelsija u Ligi šampiona u sredu (21.00).