30.09.2021.

22:55

LUDILO U PORTUGALIJI! Penali, preokret, BRAGA I MIDTJILAND IGRALI STRAŠAN MEČ, A ŽENA DELILA PRAVDU! /VIDEO/

U isto vreme su snage odmerili Ludogorec i Crvena zvezda u Razgradu, ali i Braga i Midtjiland u Portugaliji!

Poveo je tim iz Danske pogotkom sa bele tačke u 19. minutu meča! Precizan je bio Evander, a Diogo Leite je preterao u borbi za loptu, pa se nije sudija dvoumila kada je dosudila penal! 1:0!

U 33. minutu je ponovo pokala na belu tačku glavni delilac pravde, počeli su da se raduju igrači Brage, ali Stefani Frapart odlučila da pogleda VAR! Potvrdila je svoju odluku, ali je Rikardo Horta promašio! Tačnije Elijas Rafn je odbranio i sačuvao svoj tim!

Neverovovatno, ali istinito, i u 54. minutu je dosuđena najstroža kazna! Galeno je bio precizan i poravnao na 1:1!

Onda se Horta iskupio za onaj promašaj i u 62. minutu susreta sjajno matirao golmana gostujućeg tima za preokret i 2:1!

U 84. minutu Žuninjo je dobio crveni karton i gostujući tim ostao je sa igračem manje! Galeno je drugim golom na meču potvrdio pobedu Brage u 90+5 minutu! Sjajan meč, pun uzbuđenja i na kraju pobeda Brage!