30.09.2021.

23:10

HRVATI DEKLASIRALI BELGIJANCE! Lacio rutinski protiv Nikolićeve Lokomotive, Braga u ludom meču do tri boda!

Uzbudljiva noć u 2. kolu grupne gaze Lige Evrope! Crvena zvezda je ostvarila i te kako bitnu pobedu sa "osakaćenim" timom u Razgradu i sela na prvo mesto frupe F, pošto je Ludogorec pobeđen golom Kange u 64. minutu!

U istoj grupi, Braga je posle preokreta savladala Midtjiland sa 3:1 u meču koji je obilovao uzbudljivim momentima, penalima, viđen je i crveni karton, a žena je delila pravdu!

U okviru grupe E, nije bilo golova na meču Marsej - Galatasaraj, dok je Lacio rutinski pobedio Lokomotiva Moskve koju sa klupe vodi Marko Nikolić sa 2:0 (2:0)! Strelci su bili Bašić u 13 i Patrik u 38!

U grupi G, Seltik je ponižen od Bajer Leverkuzena sa 0:4 (0:2)! Precizni su bili Insapi u 25 minutu, Virc u 35, Alario u 58 (p) i Adli 90+4!  Ferencvaroš je nadigran od strane  Betisa 1:3 (1:1)! Uzuni je bio strelac za klub iz Mađarske u 44 minutu, a  Fekir u 17, Vingo (ag) i Teljo 90+5 za Betis!

U okviru grupe H, Vest Hem je pobedio Rapid Beč 2:0 (1:0), a Rajs je bio strelac u 29. minutu,dok je Benrama u 90+4 postavio konačan rezultat! I na kraju! Genk je poražen od Dinama iz Zagreba sa 0:3 (0:2)! Ivanušec je načeo rivala u 10. minutu, a Petković je 45+3 i 67. oba puta sa bele tačke!