03.10.2021.

14:57

ŠOK, PSŽ NOKAUTIRAN! Ne pomažu Mesi, Nejmar i Mbape! Parižani bez udarca okvir gola!

Iako su u ekipi bili Mbape, Nejmar i Mesi, "sveci" s ovog gostovanje nisu uspeli da se vrate sa tri boda, Ren je slavio u Bretanji rezultatom 2:0.

Imao je PSŽ nekoliko šansi tokom prvog dela meča, ali je izostala realizacije, pa je usledila kazna.

Laborde je u 45. minutu utakmice matirao Donarumu i doneo prednost domaćinu.

Domaćin je već na startu nastavka meča duplirao prednost. Laborde je sada bio u ulozi asistenta, a egzekutor je bio Flavijan Tait za ispostavilo se konačnih - 2:0.

Tresla se i mreža Rena u 68. minutu, ali je gol Kilijana Mbapea poništen zbog ofsajda.

Inače, od 13 udaraca, Pari Sen Žermen tokom svih 98 minutaigre nije uspeo da uputi nijedan u okvir gola.

Pari Sen Žermen doživeo je prvi poraz u sezoni i sada na prvom mestu ima 24 boda. Ren je došao do treće pobede nakon koje ima 12 bodova na sedmoj poziciji.