03.10.2021.

16:58

TOTENHEM IZAŠAO IZ SERIJE PORAZA! Lester na svojoj koži osetio da je 2:0 najopasniji rezultat

"Pevci" su na svom terenu slavili rezultatom 2:1 protiv Aston Vile.

Totenhem je poveo preko Pjera-Emila Hejbjerga u 27. minutu i to je bio jedini gol u prvom poluvremenu.

Izjednačenje Vili je doneo Oli Votkins u 67. minutu, ali je gol vredan tri boda za Totenhem postigao Lukas Moura četiri minuta kasnije.

Meč bez pobednika su na "Selhurst parku" odigrali Kristal Palas i Lester.

"Lisice" su na poluvremenu imale dva gola prednosti, pošto su Keleči Ihenačo i Džejmi Vardi u 31. i 37. minutu tresli mrežu domaćeg tima.

Međutim, Mišel Olise je u 61. minutu prepolovio prednost Lestera, a 11 minuta kasnije je rezultat poravnao Džefri Šlup.

Pobedu u gostima je ostvario Brentford protiv Vest Hema, pošto je slavio sa 2:1.

Gosti su preko Brajana Mbuema poveli u 20. minutu, a činilo se da će bod "čekićarima" doneti Džerod Bouen deset minuta pre kraja susreta.

Međutim, u četvrtom minutu sudijske nadoknade je Joane Visa zatresao mrežu Vest Hema i tako doneo pobedu gostima.