09.10.2021.

19:53

IRSKA DEKLASIRALA AZERBEJDŽAN! Sve oči uprte u Srbiju i Luksemburg! /VIDEO/

Utakmica koja je najviše zanimala ove subote navijače i reprezentativce Srbije je definitivno meč između Azerbejdžana i Irske, koju su gosti rešili u svoju korist!

Na krilima Kaluma Robinsona Irci su lako preskočili Azerbejdžance i ostavili ih na jednom osvojenom bodu, dok su oni upisali svoj peti!

Pomenuti Robinson je u 7. minutu šokirao domaćina, da bi već u 39. rešio pitanje pobednika! prvo mu je asistirao Mek Klin, a potom Horgan.

Mreže su mirovale do samog kraja susreta, a onda je Ogbene u 90. minutu definitivno slomio domaćina i postavio konačnih 3:0! Meč je produžen čak šest minuta, ali Azerbejdžanci nisu uspeli da postignu makar počasni gol!

Od 20:45 minuta sve oči će biti uprte u Luksemburg, gde će naša selekcija odmeriti snage sa reprezentacijom te zemlje! "Orlove" do kraja kvalifikacija očekuju gostovanje Luksemburgu (VEČERAS), pa meč na "Marakani" protiv Azerbejdžana (12. oktobar) i na kraju utakmica u Lisabonu protiv Portugala (14. novembar).