09.10.2021.

23:45

PORTUGALCI PREGAZILI KATAR! Prijateljski meč, a Ronaldo ponovo RAZBIO rivala!

Prijateljski meč, ali pristup Portugalaca kao da je finale Svetskog prvenstva! Doskorašnji šampion Evrope pregazio je domaćina narednog Mondijala sa 3:0!

Za tri dana će Portugalci imati veoma bitan meč protiv Luksemburga, ali Fernando Santoš je na megdan Kataru poslao najjače što ima.

Portugalija je povela u 37. minutu, a strelac je bio Kristijano Ronaldo. Rekorder po broju golova u dresu reprezentacije nastavio je da pojačava svoj rekord.

Tek što je počelo drugo poluvreme Hose Fonte je duplirao prednost svog tima u 48. minutu, a konačan rezultat postavio je Andre Silva u 90.

Portugalcima su do kraja kvalifikacija ostala tri meča, a prvi u nizu je protiv Luskemburga, dok će u novembru rivali biti Srbija i Irska.