10.10.2021.

17:23

VRATILI IM SA KUSUROM! Orlići se RAZGOROPADILI, pa UNIŠTILI Bosnu i Hercegovinu

Utakmica na TSC-ovom kompleksu je završena ubedljivim trijumfom "orlića" od 4:0.

Omladinci Srbije su tako vratili "sa kusurom" vršnjacima iz Bosne i Hercegovine za takođe visok poraz od dva dana ranije.

Utakmica je bila prilično "tvrda" u prvom poluvremenu u kom nije bilo golova, pa su se izabranici Dejana Brnkovića raspucali u nastavku.

Prvi gol je postigao Miletić u 49. minutu, a u 57. je Motika duplirao prednost. Na 3:0 je povisio Petković u 77. minutu, a četiri minuta kasnije je konačan rezultat postavio Kovačević.

Za Srbiju su igrali: Gočmanac (65. Janjić), Lazić, Krsmanović (83. Živković), Petković, Gluščević (46. Baždar), Stanković, Ajdar (73. Mićić), Motika (65. Bjeković), Miletić, Subotić (6. Kovačević), Hrstić (56. Ratkov).

Sa druge strane, Bosanci su nastupili uz sledećem sastavu: Dalipagić, Musić, Cvjetinović, Šukilović (46. Trako), Šakota (46. Ilić), Krdžalić, Kahvić (41. Ramić), Mehmedović (46. Jaganjac), Čuić, Sučić, Kapetanović (83. Jovašević).