16.10.2021.

10:29

Partizan nokautirao Zvezdu! Crno-beli kaznili greške rivala i sačuvali prvo mesto!

Posle uvodnih pola časa igre kada je Zvezda imala inicijativu i nekoliko izglednih šansi, u 31. minutu sevnula je kontra gostiju.

Baždar je proigrao Petkovića, koji je uputio sjajan pas za Milovanovića, a kapiten crno-belih uspeo je da zatrese mrežu rivala za vođstvo od 1:0. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu u  nekoliko navrata pretili su Lazetić i Kahvić, ali nisu pronalazili put lopti do mreže gostiju.Onda je sevnula nova kontra rivala.

Loptu je u prazan prostor dobio Jevremović, išao je sam ka golu domaćina i onda rutinski poslao loptu u mrežu pored istrčalog golmana Zvezde.

Partizan je prvi na tabeli i sada ima četiri boda više od Zvezde, ali i utakmicu više. U narednom kolu Partizan dočekuje Čukarički, dok Zvezda ide u goste Vojvodini.